The Lavish Company
Private Label Wholesale 💋
Private Label Wholesale 💋
Regular price
$835.00 AUD
Regular price
Sale price
$835.00 AUD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
This Offer is Per LITRE
You can:
-
Private label AKA sell as your own name , container, etc. You have right to use our wholesale to start your OWN lip lightening audience under your brand.
-
As you private labeler, You CANNOT use ANY photos related to LAVISH LIP MAGIC customer results or any photos related to ANY pics on our Instagram and website
-
To get an idea.. 1 liter = approx 185 lavish lip magic 🤑🤑🤑💰💰💰
