Skip to product information
1 of 1

The Lavish Company

Private Label Wholesale 💋

Private Label Wholesale 💋

Regular price $835.00 AUD
Regular price Sale price $835.00 AUD
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
LITER

This Offer is Per LITRE

You can:

  • Private label AKA sell as your own name , container, etc. You have right to use our wholesale to start your OWN lip lightening audience under your brand.

  • As you private labeler, You CANNOT use ANY photos related to LAVISH LIP MAGIC customer results or any photos related to ANY pics on our Instagram and website

  • To get an idea.. 1 liter = approx 185 lavish lip magic 🤑🤑🤑💰💰💰

View full details