WELCOME We are currently making website changes but dont worry ! We are STILL accepting NEW Lavish Gang members DAILY💋 <3

Private Label Wholesale Pink Lip Balm 💋

Private Label Wholesale Pink Lip Balm 💋

Regular price $953 now $873 Unit price  per 

Shipping calculated at checkout.

This Offer is Per LITRE  or 500mls

You can:

  • Private label AKA sell as your own name , container, etc. You have right to use our wholesale to start your OWN lip lightening audience under YOUR brand.

  • As you private labeler, You CANNOT use ANY photos related to LAVISH LIP MAGIC customer results or any photos related to ANY pics on our Instagram and website

  • YOU CANNOT CREATE A NAME THAT INFRINGES OUR TRADEMARK AND BRAND. PLEASE REFRAIN THE TERMINOLOGY "LIP MAGIC" OR "LAVISH" IN RELATION TO YOUR PRODUCTS. ANY INFRINGMENT WILL VIOLATE OUR POLICY AND FUTURE ORDERS WILL NOT PROCESS. BY ORDER THIS PRODUCT THAT MEANS THAT YOU AGREE TO THESE TERMS
  • To get an idea.. 1 liter = approx 185 lavish lip magic 🤑🤑🤑💰💰💰